Jsme malá firma a nijak to nezastíráme. Naše kapacity jsou limitované. Schopní lidé, kteří by vyhovovali našim představám, se shánějí těžce a dlouho. Bohužel, musíme proto určitý podíl zakázek odmítnout, avšak těm, které přijmeme, věnujeme úsilí, jaké jinde většinou nepoznáte. Navíc reálně pracujeme na řadě subdodávek pro "velké" firmy, kterým nechybí obchodníci, ale programátorů se jim nedostává. Neplánujeme stát se "velkou" firmou, ale jsme tu stále a své klienty neopouštíme ani v době krize. Což, ani jedno, není ani u "velkých" firem úplně běžné.

Umíme i hi-tech, ale nebudeme vám ho vnucovat. Technologie je další z věcí, která nás silně odlišuje od konkurence. Úmyslně nepoužíváme slovo "nejmodernější" - k čemu vám budou supersložité technologie, když je nevyužijete? Nabídneme vám řešení, které pokryje Vaše potřeby - a k němu i cestu k rozšíření systému, pokud váš podnik poroste. Nicméně, nebudeme Vám NYNÍ nabízet řešení, které naplno využijete teprve až zpětinásobíte počet zaměstnanců. Svět výpočetní techniky se vyvíjí tak rychle, že instalovat systémy s výhledem na desetiletí dopředu je nesmyslné a drahé. Naším cílem je dodat přesně to, co potřebujete, bez zbytečné složitosti, bez nutnosti každodenních servisních zásahů, a zároveň s veškerou potřebnou funkcionalitou.

S klienty se hádáme - a to zdaleka ne výjimečně. Za roky naší praxe jsme se naučili nejen klientům naslouchat, ale i s klienty polemizovat. Často se stane, že dostaneme požadavek na funkci, jejíž implementace je dražší než efekt, který přinese. Takové požadavky se snažíme klientům vymluvit. Za dobu naší praxe jsme se při nejrůznějších příležitostech naučili spousty užitečných věcí, které Vás třeba samy nenapadnou - a s těmi zase přicházíme my za vámi. Naše komunikace s klientem se tím mění ze vztahu objednavatel-dodavatel na partnerský vztah. A ano, víme, že si tím přiděláváme práci. Ale výsledek stojí za to.

Zavolejte nám

Napište nebo zavolejte - budeme Vám naslouchat. Přijedeme se k Vám podívat, pomůžeme Vám zmapovat firemní procesy, najít rezervy a ukážeme na místa, kde by pro Vás mohly IT technologie být zajímavým přínosem.

Nejen programováním jsme živi - ale jsme i pozorní, vnímaví a máme nápady a výhodu pohledu zvenčí.