Software na zakázku -

naši programátoři každodenně řeší mnoho požadavků na úpravy stávajících i tvorbu nových software řešení. Správa a rozvoj informačních systémů přizpůsobených na míru zpravidla vyústí v dlouhodobou plodnou spolupráci. Neodmítáme ovšem ani klienty, kteří potřebují pouze jednorázovou úpravu svého systému nebo drobnou utilitku pro ulehčení práce.
Naší specialitou v segmentu malých aplikací jsou programy pro datové konverze a internetoví roboti - umíme dolovat data a dávat jim novou hodnotu a význam.

Převzetí projektu -

Opustil vás znenadání programátor Vaší aplikace? Váš dodavatel IS přestal poskytovat podporu ? Každá změna, kterou chcete udělat ve svém IS, je neskutečně drahá a schvaluje a realizuje se měsíce ? Zkuste si u nás vyžádat bezplatnou konzultaci, je velmi pravděpodobné, že Vám budeme umět pomoci. Naší specialitou je přebírání stávajících a starších projektů (zejména v prostředích Delphi, Java, PHP, C, C++, C#) - a to i v poměrně obvyklém případě, že nemáte k dispozici dokumentaci ani zdrojové kody a původní dodavatel nemůže nebo nechce spolupracovat. Aktuálně

Tvorba internetových stránek a aplikací -

Nabízíme tvorbu online aplikací dle přání zákazníka. Máme zkušenosti s tvorbou intranetových a extranetových systémů pro menší a střední firmy.
Umíme pracovat i v prostředí Adobe FlashBuilder a do Vašich online systému integrovat flashové prvky, jako jsou například inteligentní formuláře s vzhledem identickým jako na papíře.

Převod webů do redakčního systému -

Vlastníte web s jehož podobou jste spokojeni, ale chybí vám možnost pravidelné a snadné aktualizace obsahu ? Není třeba zahazovat vaše dosavadní investice. Převedeme vaše stávající internetové stránky do open source redakčního systému TYPO3 a naučíme Vás ho používat.

V případě, že Váš současný webhosting nepodporuje redakční systém  TYPO3 jsme schopni Vám nabídnout kvalitní webhosting na našich serverech za rozumnou cenu. Ceny za převod startují na 5800 Kč. Podrobnosti

Připravujeme

Můžete se těšit na připravovaný e-shop s vybranými druhy Tokajského vína. Jeho spuštění oznámíme na našich stránkách.